Bilgi Bankası

Marka büyümesini planlayın

İşinizi büyümeye hazırlamak marka düzeyinde başlar . Bir marka, mesajınızın, tasarımınızın ve içeriğinizin temeli üzerine müşterinizin iş algısıdır. Mevcut müşterileriniz için ne anlama geldiğini anlayarak, anlamlı ve kalıcı bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Büyüme hazırlığı, nereye gidiyor olduğunuzu bilmek, hangi değişikliklerin yapılabileceğini veya yapamayacağını bilmek ve işiniz nerede büyürse büyütün hangi tutarlı unsurların dahil edilmesi gerektiğini içerir.

Şirketinizin nereye gittiğini bilerek, nişinizden yararlanabilirsiniz. Rekabet avantajınızın ve becerilerinizin nerede olduğunu anlayın. Basımcılıkta en iyi olmak istediğinizi, metin yazarlığı konusunda en iyi olmak istediğinizi bilerek, becerilerinizi konumlandırabilir ve farklı bir yönde büyüyebilirsiniz.

Marka akışkanlığı, mesajlarınızın müşterilerinizin ilgisini çekmesi için büyümesini sağlaması anlamına gelir. Temel mesajlaşma ve vaatleriniz aynı kalabilir, ancak bu mesajda sunduğunuz şey, yeni özellikler ve ek ürünler veya hizmetler değişecektir.

Ambalajdan sitenize kadar, müşterilerin markanızla temas ettiği tüm yerler arasındaki tutarlılığınızı koruduğunuzdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir