Bilgi Bankası

Web sitesi değişikliklerini planlayın

Göz önünde bulundurulmadan bir web kurmak yerine, işinizi nerede büyütebileceğinizi düşünün. E-ticarete mi büyüyeceğinizi, ulusal olacağınızı ya da uluslararası olarak genişleyebileceğinizi düşünün. Sitenizde bir blog veya başka türde bir yetenek olmasını istiyorsanız, bunu en baştan bu şekilde oluşturmak isteyeceksiniz.

Sitenizle ne tür bir ilişki kurmak istediğinizi düşünün:

Yönetmek ister misin?
Başka birinin yönetmesini ister misiniz?
Özel bir siteye mi ihtiyacınız var?
İşinizde yaşayabileceğiniz büyüme türlerini göz önünde bulundurarak, bir başından başlayıp bir başkasına devretmek yerine doğru web sitesi platformunda bir yatırım yapmayı planlamanıza yardımcı olacaktır.

Web sitenizin markanızı yansıtması gerekir . Oluştururken veya değiştirirken, kişiliğinizi ve mesajınızı yansıttığından emin olun. Birlikte büyüyebileceğiniz bir platform seçerek, ölçeklenirken tutarlılık sağlarsınız.

Bir web sitesi platformu planı seçerek, yıl için satın almak için bir avantaja sahip olursunuz. Aylık yerine yıllık ödeme yaparak% 25’e varan fiyat indirimi alabilirsiniz. Hangi platformu seçtiğinizden emin olun, en az bir yıl boyunca ona yapışabildiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir