GİZLİLİK POLİTİKASI

GEYİKHOST sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu GİZLİLİK POLİTİKASINI okuyunuz, Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen GEYİKHOST sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası GEYİKHOST için geçerlidir ve GEYİKHOST üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile GEYİKHOST'un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

KİŞİSEL BİLGİ

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için GeyikHost.Net sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta ve telefon gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi GeyikHost.Net sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

OTOMATİK OLARAK TOPLANAN KİŞİSEL OLMAYAN BİLGİ

GEYİKHOST siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.